O nas

Stacja Kontroli Pojazdów przy ul. Szczęście Ludwika 5 w Zabrzu jest najnowszym obiektem uruchomionym przez Centrum Usług Motoryzacyjnych CHODKIEWICZ. To rodzinna firma pasjonatów motoryzacji, którzy od ponad 20 lat prowadzą usługi motoryzacyjne na zabrzańskim rynku.

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i uczciwości doczekali się bardzo wielu lojalnych klientów. Postępująca komplikacja techniczna samochodów, wizja rozwoju i nasze ambicje, aby wykonywać usługi kompleksowo i możliwie najwyższej jakości przesądziły o decyzji, aby stację zbudować w oparciu o najnowocześniejsze dostępne rozwiązania. Dzięki temu, że stacja znajduje się bezpośrednio obok naszego serwisu, wszystkie istotne prace w Państwa samochodzie, mogą być precyzyjnie zweryfikowane na każdym etapie. Zainwestowaliśmy w najlepsze dostępne rozwiązania – takie jak ścieżka diagnostyczna Certus 3 z wbudowaną obsługą napędu 4×4.

Łatwy wjazd i miejsca parkingowe

Stacja Kontroli Pojazdów  jest doskonale widoczna z ul. Tarnopolskiej, ma dogodny wjazd i własne miejsca parkingowe. Nasi diagności bardzo dbają o profesjonalne i sprawne przeprowadzenie badań w miłej atmosferze. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stacji.