Urządzenia

Stacja Kontroli Pojazdów jest nowoczesnym obiektem, zbudowanym i wyposażonym od podstaw w celu zagwarantowania najdokładniejszych wyników badań technicznych. Dzięki łącznej długości 18 metrów przeprowadzanie badań nawet najdłuższych pojazdów, w tym przyczep, odbywa się łatwo i szybko, a górna krawędź bram na wysokości 3,55m umożliwia wjazd i wyjazd nawet bardzo wysokim pojazdem.

Najnowocześniejsza ścieżka diagnostyczna

Stacja używa jednej z najnowocześniejszych na rynku ścieżek diagnostycznych CERTUS 3. Jest wyposażona m.in. w system automatycznego rozpoznawania rodzaju napędu, co jest gwarancją precyzyjnej i bezpiecznej dla mechanizmów napędowych kontroli układu hamulcowego. Naprawdę niewiele stacji może pochwalić się tej klasy urządzeniem. Bez względu na szczegóły konstrukcyjne możemy zbadać wszystkie typy napędu 4×4.
Stacja posiada również szereg innych urządzeń pomiarowych i kontrolnych najwyższej jakości, zapewniających wysoką dokładność i wiarygodność wyników pomiarów. Wszystko to sprawia, że Państwa samochód zostanie rzetelnie i dokładnie przebadany, a jego właściciel uzyska obiektywną ocenę stanu technicznego pojazdu oraz wszystkich elementów wpływających na bezpieczeństwo.